Пейка с облегалка за 1 човек Nørrebro
product unavailable
Описание
Запознайте се с Пенка за 1 човек Nørrebro от Lars Laj – съчетание от изисканост и функции в едно. Тази пейка, част от нашата престижна линия Nørrebro, олицетворява същността на скандинавския дизайн с елегантна и минималистична форма. Изработена да привлече взискателните погледи, тя е перфектен акцент както в оживените градски паркове, така и в тихите ъгли на градинските ресторанти или стилните тераси. Гъвкавостта й позволява тя да се впише във всякакви среди, без да прави компромис със стила и елегантността.
Създадена да устои на временето, пейката Nørrebro включва основа от прахово боядисана стомана, съчетана със седалка от висококачествена лиственица. Тази комбинация гарантира стабилност и издръжливост, като същевременно добавя нотка от природна красота, която състарява с грация. Пейката идеално се комбинира с другите елементи от колекцията Nørrebro, особено с нашите многофункционални маси, налични в различни размери.
С височина от 55 см и тегло 30 кг, с височина на седалката от 45 см и общи размери 100 см на 78 см, тази пейка е не само естетична, но и функционална. Що се отнася до инсталацията, сме предоставили два гъвкави варианта: F (вграждане в земята с необходима подготвка) или S (присъединяване към земята с химически анкер или свободно поставяне за някои модели). Препоръчваме да изберете метод за инсталиране преди покупка, за да осигурите перфектната комбинация за вашето пространство.
Пейката Nørrebro за 1 човек с облегалка не е просто място за седене; тя е покана за момент на размишление и релаксация, заобиколени от вечен дизайн и ненадминато качество. Независимо дали ще стане част от динамичния градски пейзаж или тихо убежище, тя несъмнено ще бъде център на вниманието и възхищението.
Файлове за изтегляне:
Technical data
| Линия продукти | Ньорребро |
| Височина на седалката | 45 см |
| Тегло | 30 кг |
| Ширина | 55 см |
| Материал | Лиственица, прахово боядисана стомана |
| Височина | 78 см |
| Дължина | 100 см |
| Групи продукти | Столове |
