Indre By 4-sedadlová verejná lavička bez operadla
produkt nedostupný
Popis
Ponorte sa do sveta mestského minimalizmu s verejnou lavičkou bez operadla Indre By od prestížnej značky Lars Laj. Táto starostlivo vytvorená štvormiestna lavička prináša kombináciu vysokej odolnosti a nadčasovej elegancie, ktorá robí z tohto kusu neoddeliteľnú súčasť modernej urbanizácie. Vyrobená z vysoko kvalitného smrekovca a ocele s práškovým povrchom, odolá všetkým rozmarným poveternostným podmienkam a zaručuje dlhotrvajúcu službu vo verejných priestoroch.
Či už plánujete vylepšiť moderný park alebo rušné námestie, Indre By lavička sa plynule včlení do rôznych prostredí. Jej dizajn bez operadla nabáda k uvoľnenému posedeniu, prispievajúc k priateľským stretnutiam a posilneniu komunitného ducha. Vďaka výberu materiálov, kde smrekovec je známy svojou odolnosťou a oceľ pre odolnosť voči korózii, lavička zostane spoľahlivým prvkom vášho vonkajšieho priestoru po celý životný cyklus.
Túto špeciálnu lavičku možno prispôsobiť v trojmiestnej variantne, čo umožňuje lepšiu adaptáciu pre rôzne prostredia a miesto nasadenia. Montážne možnosti ako ukotvenie do zeme alebo fixácia chemickým kotvením ponúkajú ďalšiu úroveň prispôsobenia. Tieto možnosti je potrebné vybrať pred nákupom, čím zabezpečíte dokonalé a stabilné usadenie na mieste.
Pozdvihnite svoj mestský priestor s líniou Indre By, ktorá harmonicky spája formu a funkciu. Každý kúsok v tejto kolekcii je dôkazom záväzku k vysokej remeselnosti a inovatívnemu dizajnu, čo robí lavičku vyhľadávanou voľbou pre tých, ktorí oceňujú kvalitu a štýl. Zvoľte štvormiestnu verejnú lavičku bez operadla Indre By od Lars Laj a predefinujte verejné sedenie s jedinečnou eleganciou.
Súbory na stiahnutie:
Technické údaje
| Výška | 45 cm |
| Dĺžka | 180 cm |
| Skupiny produktov | Lavičky |
| Produktová rada | Indre By |
| Výška sedadla | 45 cm |
| Hmotnosť | 50 kg |
| Šírka | 50 cm |
| Materiál | Smrekovec, oceľ s práškovým nástrekom |
